منو

منو اصلی

01
پنج شنبه, دسامبر
0 مطالب جدید

حضور شهردار تنکابن در جمع اهالی منطقه طیب محله

مهمترین اخبار
حضور شهردارتنکابن در جمع اهالی منطقه طیب محله 
 
حضور میدانی شهردار تنکابن در محلات شهری و گفتگو با شهروندان و بررسی مشکلات محلات 
 
شهردار تنکابن بهمراه جمعی از معاونین با حضور در منطقه #طیب_محله از نزدیک با مشکلات این مناطق و اهالی این محلات دیدار و گفتگو کرد.
 
ارتقا سطح خدمات شهری و تاکید بر رفت و روب شهری ، ساماندهی آب های سطحی ، توجه به استقرار و جانمایی برای پارک محلات ،تامین روشنایی محلات ، آسفالت جاده های خراب این محله و.... از مهم ترین خواسته های اهالی این منطقه از شهردار تنکابن بود.
 
شهردار تنکابن در خصوص مشکلات اهالی کوچه های نیلوفر افزود ؛ بخش اعظمی از منطقه طیب محله در حوزه حریم شهر واقع شده و بلحاظ قوانین حاکمیتی امکان بهره گیری از خدمات شهرداری ممکن نبوده چرا که شهرداری هیچگونه عوارضی از اهالی این مناطق دریافت نمیکند اما با این وجود شهرداری جمع آوری زباله اهالی این مناطق و البته بخشی از خدمات راهسازی و لایروبی را علی رغم منع قانونی برای اهالی این مناطق را همیشه در دستور کار خود دارد  و البته می بایست فکر عاجلی برای این مناطق شود چرا که با رشد تصاعدی و بدون ضوابط شهرسازی ،پیکره ی شهر در حریم شهر در حال گسترش است و این موضوع یک هشدار بزرگ است.
 
 وی مجدد تاکید داشت که نهاد متولی در ساخت و ساز در حوزه حریم شهر ،شهرداری ها نبوده اما اهالی این مناطق  خدمات را از شهرداری ها طلب میکنند که این باور متاسفانه در سطح جامعه نهادینه شده و می بایست متولیان و تصمیم گران امر در این موضوع یک بازنگری کاملی صورت دهند .