منو

منو اصلی

07
چهارشنبه, جون
0 مطالب جدید

حضور معاون وزیر میراث فرهنگی و گردشگری در تنکابن

حضور معاون وزیر میراث فرهنگی و گردشگری در تنکابن

مهمترین اخبار
 اوحدی معاون وزیر گردشگری صبح امروز به همراه مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان ،دکتر حسینی نماینده مردم منطقه و جمعی از مسئولین شهرستانی در تنکابن حاضر شد .
 
وی در این حضور چند ساعته با همراهی شهردارتنکابن از برخی پروژه های گردشگری و میراثی شهرداری تنکابن سطح شهر بازدید نمود.

 

محمد ابراهیم لاریجانی روز یکشنبه در جلسه بررسی ظرفیت ها و قابلیت های حوزه گردشگری غرب مازندران با حضور عید اوحدی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد این شهرستان افزود: بیشترین حجم گردشگری مازندران در غرب استان است اما سرمایه گذاری های بزرگی در این منطقه صورت نگرفته است.
 
♦️وی اظهارداشت : تخصیص اعتبارات به غرب مازندران بسیار اندک است و نمی توانیم پاسخگوی مسافران و گردشگران باشیم.
 
♦️وی با بیان اینکه شهرداری تنکابن ۲۰ بسته سرمایه گذاری در حوزه گردشگری تهیه کرده است، خاطرنشان کرد: ساختار گردشگری در غرب مازندران ضعیف است و اداره مربوطه با تعداد اندک نیرو نمی تواند در این زمینه موفق باشد.
♦️به گفته شهردار تنکابن در سفر هیات دولت به استان مازندران قول هایی در خصوص تخصیص اعتبار داده شده که امیدواریم هر چه سریعتر محقق گردد.
وی یادآور شد: جذب سرمایه گذار بخش خصوصی در حوزه گردشگری بسیار سخت است و امیدواریم این روند تغییر کند.
 
♦️بازدید از رودخانه چشمه کیله و پل تاریخی ،پیاده راه گردشگری خیابان عطار و شهریار ،بهسازی ساختمان های ورودی به هسته مرکزی شهر ،ساختمان شهرداری در دستور بازدید معاون وزیر قرار گرفت.
X

Right Click

راست کلیک غیر فعال میباشد