منو

منو اصلی

02
یکشنبه, اکتبر
0 مطالب جدید

نشست شهردار تنکابن با اهالی نقاشی و هنرهای تجسمی با حضور ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی

نشست شهردار تنکابن با اهالی نقاشی و هنرهای تجسمی با حضور ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی

مهمترین اخبار

نشست شهردار تنکابن با اهالی نقاشی و هنرهای تجسمی با حضور ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در عمارت مرکزی شهرداری برگزار گردید.


در ادامه سری نشست های شهردار تنکابن با اهالی فرهنگ و هنر تنکابن ؛ عصر دیروز شهردارتنکابن پای صحبت اساتید نقاشی و هنرهای تجسمی نشست و از کارگروه هنری برای توسعه فرهنگ و هنر تنکابن دعوت کرد.

شهردار تنکابن ؛ تنکابن دارای بیشینه فرهنگی غنی بوده و تمام تلاش ما باید در جهت احیا و حفظ این بِرند باشد.

 برگزاری جشنواره فرهنگ و هنر تنکابن در گرامیداشت روز تنکابن در تمامی حوزه های فرهنگی یکی از عمده ترین فعالیت های شهرداری در حوزه فرهنگ و هنری بوده و در کنار این موضوعات توجه به پیشبرد برنامه های انجمن شعر و حمایت از آنان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

نقطه عطف این نشست حضور سرزده و بدون تشریفات اداری عباس روجایی ریاست اداره ارشاد تنکابن بوده که در فضایی تعاملی در جهت پیشبرد اهداف توسعه ای شهر در حوزه فرهنگ و هنری با حضور خود در این نشست گام مثبت مهمی را در جهت ایجاد فضای همکاری مشترک برداشت.
که بی شک این تفکر جهادی همراه با تواضع و فروتنی ایشان نشان از تلاش ،انگیزه و نگاه دغدغه مند او در اعتلای روزافزون فرهنگ و هنر تنکابن نشئت میگیرد.
فردی که با بیشینه ی کار هنری و برخاسته از خانواده بزرگ ارشاد در همین مدت حضور کم خود در خانواده بزرگ ارشاد تنکابن توانسته امید را برای بهبود شرایط کاری حوزه هنر و فرهنگ تنکابن را بیش از پیش در دل هنرمندان این شهر زنده کند.

 ضمن عرض خداقوت به جناب سلیمانی نژاد ریاست پیشین اداره ارشاد تنکابن برای جناب عباس روجایی ریاست جدید این اداره آرزوی موفقیت و سربلندی ایشان و خانواده بزرگ هنر و فرهنگ تنکابن را از خدواند متعال مسئلت داریم.

شهرداری تنکابن نیز بنا بر رسالت کاری خود و در راستای فرامین مقام معظم رهبری در باب حضور شهرداری ها در مقوله هنر و فرهنگ وظیفه خود دانسته تا با حمایت و همکاری با مجموعه ارشاد تنکابن بتواند سهمی هر چند ناچیز در جهت اعتلای فرهنگ و هنر تنکابن قدم بردارد.