منو

منو اصلی

17
چهارشنبه, آگوست
0 مطالب جدید

نوید توسعه شهر با شروع پروژه های عمرانی

نوید توسعه شهر با شروع پروژه های عمرانی

مهمترین اخبار

 شروع عملیات پیاده رو سازی در اقصی نقاط سطح شهر بهمت معاونت فنی و عمرانی شهرداری در دستور کار مجموعه شهرداری تنکابن می باشد.

شهردار تنکابن // شروع پروژه های عمرانی نوید بخش اتفاقات خوبی در شهر خواهد بود

وی همچنین خاطرنشان کرد ؛ بخشی از پروژه ها ی عمرانی شهرداری در پروسه انجام مناقصه بوده و بخشی دیگر نیز در مرحله عقد قرارداد بوده که ان شاالله طی هفته های جاری کلیه ی پروژه های عمرانی شهر با مشخص شدن پیمانکاران در سطح شهر و محلات اجرایی خواهد شد.

وی همچنین تصریح کرد // کلیه پروژه های عمرانی شهرداری برای نخستین بار از طریق سامانه ی دولتی ستاد انجام و در فضای عمومی برابر و در شفافیت کامل کلیه مناقصه ها و مزایده ها انجام گردید و دلیل تاخیر شروع پروژه های عمرانی نیز بدین سبب بوده است .

توجه به زیباسازی شهری در انجام پیاده روهای شهر

با وجود تلاش های انجام شده جهت ساماندهی فضاهای شهری، اکثر این فضاها کسل کننده و غیر جذاب و به دور از سرزندگی می باشند که انگیزه ای برای عبور و مرور و یا مکث برای مخاطبین ایجاد نمی کنند. اما دغدغه فعلی مسئولین شهری نیز ، علاوه بر تغییر پیاده رو ها بحث زیبا سازی محورهای پیاده رو نیز یک اولویت برای مجموعه شهرداری بوده است و حدالامکان سعی شده است تا با بهره گیری از متریال های مناسب و بروز و البته در پروسه اجرا نیز تلاش شده است تا با اجرای طرح های زیبا و جذاب فضای پیاده روهای سطح شهر را برای شهروندان جذاب و زیبا نماید.