منو

منو اصلی

25
شنبه, مارس
0 مطالب جدید

شهردار تنکابن خبر داد: در آستانه آخرین جمعه سال ، سامانه آنلاین جستجوی قبور اموات آرامستان تنکابن راه اندازی شد.

مهمترین اخبار

محمدابراهیم لاریجانی شهردارتنکابن در گفتگویی با اظهار بر اهمیت ایجاد زیرساخت های مناسب برای توسعه شهر الکترونیک افزود ؛ یکی از مهم ترین خدماتی که می بایست شهرداری ها نسبت به ارائه آن در عصر تکنولوژی حاضر اقدام نمایند ،ایجاد زیرساخت های مناسب بمنظور ارائه خدمات الکترونیک به شهروندان بوده و این توسعه خدمات الکترونیکی می بایست در کلیه سطوح شهروندی پیاده سازی شود اما آنچه که در طی این سال ها با نام ارائه خدمات الکترونیک در سطح کلی معرفی شد بیشتر صرفا به حوزه های مالی برای دریافت عوارض اختصاص داشته اما ارائه خدمات الکترونیک در کلیه ی امور خدماتی شهری می بایست متوازن رشد کند و زیرساخت های آن فراهم شود.

? وی همچنین افزود : شهرداری تنکابن در سال نخست اقدامات مهمی در این زمینه انجام شد از بحث ارائه خدمات آفلاین (معرفی کد یو اس اس دی ) و خدمات آنلاین برای پرداخت عوارض نوسازی تا معرفی سامانه های الو آسفالت، الو خطر ، سامانه جامع مرکز ارتباطات مردمی ۱۳۷ ،سامانه شفافیت ، ارائه کلیه مناقصات و مزایده ها در سامانه دولتی ستاد ، همچنین به تازگی سامانه وادی و ....از اقدامات خوب سال اول مدیریت شهری ششم در این زمینه بوده که این نقطه شروع این حوزه بوده
و ان شاا...در سال های آتی ارائه خدمات الکترونیک در حوزه شهرسازی از قبیل صدور پروانه ساختمانی و امثالهم نیز در دستور کار می باشد.

? این سامانه بمنظور برخورداری از خدماتی از قبیل جستجوی اموات براساس قطعه بندی ،ردیف و شماره مشخص شده و همچنین ارائه خدماتی از قبیل مشاهده فیلم از آرامستان تنکابن، مشاهده قبر اموات، قرائت فاتحه و قرآن از دیگر خدمات این سامانه می باشد.

? در این طرح ممیزی ، آرامستان تنکابن به ۸ قطعه تقسیم بندی شده که با نام شعرای ایران زمین معرفی شده و تابلو قطعات در اول هر قطعه نصب شده و همچنین بالغ بر ۶ هزار قبر برداشت و در سامانه ثبت شده است.

?? برای برخورداری ازین خدمات به سایت شهرداری تنکابن به آدرس Tonekabon.ir مراجعه از طریق سامانه وادی نسبت به جستجوی اموات مورد نظر اقدام نمایید.

X

Right Click

راست کلیک غیر فعال میباشد