منو

منو اصلی

05
یکشنبه, فوریه
0 مطالب جدید

تجلیل از بانوان شهرداری تنکابن بمناسبت گرامیداشت روز مادر و زن

تجلیل از بانوان شهرداری تنکابن بمناسبت گرامیداشت روز مادر و زن

مهمترین اخبار

♨️شهردار تنکابن // از نقش تربیتی زنان می بایست در اصلاح امور مدیریتی بهره برد.

? شهردار تنکابن در آئین بزرگداشت روز مادر و زن در بین شاغلین خانم شهرداری با اشاره بر نقش و جایگاه زن در سطوح مدیریتی خواستار مطالبه گری زنان در مباحث مدیریتی شد و افزود؛ امروز بر هیچ کسی پوشیده نیست که زنان در توانمندی با مردان برابر هستند و چه بسا برتری هایی نیز دارند و می بایست در سطوح مدیریتی از زنان بهره کافی برد.

?وی همچنین افزود ؛شهرداری تنکابن بمانند یک خانواده بزرگی بوده که بخش قابل توجهی از شاغلین آن را بانوان تشکیل می دهند ‌و در پست های حساس و مهمی نیز مشغول به خدمت هستند و در تمامی موفقیت های مجموعه شهرداری نیز سهم و نقش مهمی را ایفا می کنند .

?وی در ادامه افزود ؛ مسئولیت خطیر مادر بودن در کنار وظایف شغلی و همسرداری از زن یک انسان قدرتمند و با برنامه ساخته و نیاز است که در سطوح مدیریتی از زنان بهره ببریم و در این بین مطالبه گری زنان نیز حائز اهمیت بوده چرا که نقش تربیتی یک زن در تربیت فرزندانش منجر به فردایی روشن برای جامعه ما خواهد شد .

?مظاهر خسته بند عضو شورای شهر تنکابن در این مراسم نیز ضمن تبریک به جامعه بانوان شهرداری تنکابن
از مشارکت و حس مسئولیت پذیری بانوان شهرداری در امورات شهری تقدیر و تشکر نمود و خواستار ورودی جدی زنان به مقوله مدیریت شهری شد و افزود ؛متاسفانه در سال های اخیر شاهد عدم حضور زنان در پارلمان شهری تنکابن هستیم و این در حالی بوده که در سال های ابتدایی تاسیس نهاد شورای شهر شاهد بودیم بخشی از کرسی های شورای شهر متعلق به زنان این شهر بوده اما پارلمان شهری امروز تنکابن ، فاقد این موهبت بوده و می بایست سطح مطالبه گری زنان را در امورات شهری بالا ببریم و فضا را برای حضور قدرتمند زنان در کلیه عرصه ها مهیا سازیم .

?وی همچنین تاکید کرد ؛ در شورای ششم سعی کردیم برای نخستین بار کمیته ی بانوان را تشکیل دهیم تا حضور زنان را گردهم داشته باشیم و با مشورت و همفکری اقداماتی را برنامه ریزی و انجام دهیم که این مهم در دستور کار شورا نیز می باشد.

?در پایان این مراسم از شاغلین بانوی شهرداری تجلیل بعمل آمد.

X

Right Click

راست کلیک غیر فعال میباشد