منو

منو اصلی

05
یکشنبه, فوریه
0 مطالب جدید

‍ رونمایی بیست فرصت سرمایه گذاری از سوی شهرداری تنکابن

‍ رونمایی بیست فرصت سرمایه گذاری از سوی شهرداری تنکابن

مهمترین اخبار

شهردار تنکابن در حاشیه بازدید استاندارمازندران از پنل تخصصی شهرداری ها در همایش فرصت های سرمایه گذاری از شناسایی و ارائه بیست فرصت فرصت سرمایه گذاری با حجم #هزارمیلیاردتومان خبر داد .

 محمدابراهیم لاریجانی با اشاره بر نقش درآمد پایدار شهری در توسعه شهرها بر لزوم همدلی و هماهنگی دستگاه های شهرستانی در تسریع در فرآیند اخذ مجوزات در حوزه های سرمایه گذاری تاکید ویژه ای کرد و افزود ؛ ابتدا به ساکن می بایست شرایط را برای حضور سرمایه گذاران فراهم آوریم و نخستین شرط ، ایجاد فضای اعتماد سازی و سپس تسریع در فرآیند اخذ مجوزات بوده است.

? وی در ادامه افزود ؛ یکی از اهداف اصلی این دوره از مدیریت شهری؛ شناسایی فرصت های سرمایه گذاری و تبدیل آن به درآمد های پایدار شهری بوده است که با توجه به تورم موجود در اقتصاد ما راهی جز تحقق درآمد پایدار نداریم چرا که امروزه شهرداری ها وظایف متعددی در قبال رفع نیازمندی‌های شهر و زندگی شهروندی دارد که بی شک پاسخگویی به همه این نیازمندی‌ها بدون صرف هزینه‌ های مالی ممکن نمی شود.

? مدیر شهری تنکابن در ادامه افزود ؛ هدف اصلی ما از ایجاد درآمد پایدار ، دستیابی به توسعه پایدار شهری می باشد و بی‌شک برای رسیدن به این مقصود، منابع پایدار شهری نقش تعیین‌کننده‌ای ایفا می کند که در همین راستا از همان روز های نخست مدیریت شهری ، تیم اقتصادی مجموعه با هدف شناسایی و طراحی درآمدهای پایدار به عنوان پشتوانه برای تحقق برنامه های توسعه شهری شکل گرفت و با تمرکز بر ظرفیت های شهری توانستیم بیست فرصت سرمایه گذاری را با حجم سرمایه گذاری هزار میلیارد تومان آماده نماییم که در آینده نزدیک بطور رسمی رونمایی خواهد شد .

?گفتنی است ؛ نخستین همایش یکروزه فرصت های سرمایه گذاری غرب استان مازندران صبح روز پنجشنبه اول دی ماه با حضور استاندار مازندران و شماری از مدیران کل دستگاه های اجرایی استان و شهرستانی و سرمایه گذاران غرب مازندران در سالن اجتماعات حبیب بن مظاهر تنکابن برگزار شد.

X

Right Click

راست کلیک غیر فعال میباشد