منو

منو اصلی

07
چهارشنبه, جون
0 مطالب جدید

شهردار تنکابن ؛ مرکز اسناد در شهرداری تنکابن راه اندازی می شود .

شهردار تنکابن ؛ مرکز اسناد در شهرداری تنکابن راه اندازی می شود .

مهمترین اخبار

شهردار تنکابن ؛ مرکز اسناد در شهرداری تنکابن راه اندازی می شود .

? مرکز اسناد بمنظور تجمیع و نگهداری اطلاعات و پژوهش های صورت گرفته حول مباحث مهم شهری در شهرداری تنکابن در حال تدوین و راه اندازی می باشد.

⭕️وی در ادامه افزود ؛ متاسفانه در شهرداری تنکابن محلی برای ذخیره اسناد و آرشیو اطلاعات بصورت موضوعی موجود نیست و با توجه به قدمت بالای شهرداری تنکابن یک ضعف و نقصیه برای شهرداری تنکابن بوده و تلاش هایی در این موضوع صورت دادیم و فراخوان هایی بدین منظور جهت دسترسی به اطلاعات جهت ایجاد آرشیو قوی انجام دادیم و نیازمند مشارکت و همراهی شهروندان هستیم.

? شهردارتنکابن در ادامه افزود : تنکابن شهر دانشگاهی بوده و سالانه بخش قابل توجهی از پژوهش های دانشجویان مقاطع مختلف در حوزه های مختلف مدیریت شهری انجام می شود و حتی در مراکز بین المللی نیز مقاله های دانشجویان تنکابنی حائز رتبه می شود اما تمامی این پژوهش ها هیچگاه مورد استفاده قرار نمیگیرد و موجب دلسردی نسل جوان نیز می شود و مدیران شهری هیچگاه فضایی را برای ورود دانشجویان در مجموعه شهرداری ایجاد نکردند عزیزانی که بصورت رایگان و داوطلبانه حاضر هستند تا مشکلات شهری را بصورت تخصصی مورد پژوهش قرار بدند.

♦️وی در ادامه افزود ؛ طرح حمایت از پایان نامه های مقطع ارشد در موضوعات مدیریت شهری نیز در دستور کار ما قرار دارد تا با اختصاص موضوع و حمایت مالی از پایان نامه ها بتوانیم دانشجویان را ترغیب به حضور در مباحث مدیریت شهری کنیم

♦️♦️ وی در پایان تاکید داشت؛ سال ها در مجموعه شهرداری در ادوار گذشته طرح های مطالعاتی فراوانی انجام شده اما دسترسی به آنان برای همه مردم و شهروندان و حتی برای خودمان نیز با مشکل بوده و اطلاعات پراکنده و گاها وجود ندارد و مرکز اسناد کمک بسیار شایانی میکند.

✅️ شهردار تنکابن در پایان افزود ؛ مدیریت اینجانب در شهرداری تنکابن متعلق به همه افکار و سلایق بوده و تقاضای من از دانشجویان و اساتید و همه طیف های اقشار مردمی این بوده که شهرداری را خانه خودشان بدانند .

X

Right Click

راست کلیک غیر فعال میباشد