منو

منو اصلی

07
چهارشنبه, جون

معرفی مراکز اقامتی تنکابن

معرفی مراکز اقامتی تنکابن

معرفی مراکز اقامتی

هتل آپارتمان صدرا تنکابن ( هتل 2 ستاره)

تنکابن، کریم آباد، ابتدای جاده ی رامسر، سمت دریا، کوچه گلناز

هتل آپارتمان صدرا تنکابن در سال ۱۳۸۵ افتتاح و جهت ارتقا کیفیت خدمات در سال ۱۳۹۳ بازسازی انجام داده است. از مزایای این هتل میتوان به دسترسی آسان به مراکز گردشگری از جمله تله‌کابین‌های رامسر و نمک آب رود، جنگل های دو و سه هزار، پل چشمه کیله، پلاژ نشتارود، آبشارها، چشمه‌ها، دهکده‌های زیبای توریستی اشاره نمود. این هتل در دو ساختمان چهار و دو طبقه با ۴۳ باب اتاق، سوئیت و آپارتمان به پرسنلی مجرب و آموزش دیه با افتخار آماده میزبانی از شما میهمانان گرامی می‌باشد.

 

هتل آپارتمان باروژ تنکابن

تنکابن، کیلومتر ۷ جاده رامسر تنکابن، نرسیده به پل چالکرود

هتل آپارتمان باروژ در زمینی به وسعت ۳۰۰۰ مترمربع در اسفند ماه سال ۱۳۹۵ افتتاح گردیده است. فاصله این هتل با شهر رامسر حدود ۷ کیلومتر و تا شهر تنکابن ۵ کیلومتر می‌باشد. نمای بلوک‌های شکوفه و سنبل رو به دریا، نمای بلوک‌های نرگس و یاس رو به جنگل، نمای بلوک های لیلیوم، آزالیا و رز رو به ساختمان رو به رویی و نمای بلوک گلایل رو به محوطه می باشد. هتل آپارتمان باروژ دارای ۸ بلوک سه طبقه و مشتمل بر ۲۵ واحد اقامتی می باشد. این هتل دارای ساحل اختصاصی و کافی شاپ ساحلی فضایی دلنشین را برای شما فراهم نموده است. این هتل با پرسنلی مجرب و آموزش دیده آماده خدمت رسانی به شما میهمانان گرامی می‌باشد.

 

 هتل آپارتمان وستا تنکابن

تنکابن، ولی آباد، دهکده توریستی نعمت آباد، میدان امام، خیابان ولیعصر

هتل وستا تنکابن در سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز نموده است. این هتل در ۱۳ کیلومتری مرکز شهر تنکابن و در روستای نعمت آباد که از روستاهای توریستی و زیبای این منطقه می‌باشد، واقع شده است. از مزایای این هتل دسترسی آسان به مناطق گردشگری از جمله چشمه کیله، مرداب نشتارود، جنگل دو هزار و سه هزار تنکابن اشاره نمود. این هتل در دو طبقه و ۲۱ باب ویلا و سوئیت به همراه پرسنلی مجرب و آموزش دیده با افتخار آماده میزبانی از شما میهمانان گرامی می‌باشد.

 

 

 هتل آپارتمان تنکا پارسه تنکابن

مازندران، ارتفاعات تنکابن، منطقه توریستی جنگل سه هزار

هتل تنکا پارسه در فروردین ماه ۱۳۹۸ فعالیت خود را آغاز نمود. این هتل با قرار گرفتن در مجاورت جنگل های سه هزار و رودخانه، دارای فضایی آرام و دنج است. مجموعه تنکا پارسه با پرسنلی مجرب و آموزش دیده با افتخار آماده پذیرایی از شما میهمانان گرامی است.

 

 هتل چالدره تنکابن

 تنکابن (شهسوار) ، کیلومتر ۱۸ جاده دوهزار

هتل چالدره تنکابن در سال ۱۳۷۹ افتتاح گردید است. این هتل در بهترین منطقه‌ی توریستی شهر تنکابن با چشم اندازی بی نظیر از طبیعت زیبا در کیلومتر ۱۸ جاده دو هزار واقع شده است. هتل چالدره در ۱ طبقه و ۳۷ باب کلبه با پرسنلی مجرب و آموزش دیده با افتخار آماده میزبانی از شما میهمانان گرامی می‌باشد.

 

 

مجتمع اقامتی نگین خزرکنار تنکابن

تنکابن, شیرود, خزرکنار

متل نگین خزرکنار تنکابن در سال۱۳۸۶ با سابقه کاری چندین ساله، جهت ارتقا کیفیت خدمات در سال ۱۳۹۲ بازسازی انجام داده است. این متل دارای یک فاز ویلایی و دو فاز آپارتمانی می باشد که ۱۴ باب سوئیت در فاز ویلایی و ۷ واحد در ساختمان های دو طبقه و سه طبقه فاز آپارتمانی واقع شده اند. از مزایای آن می توان به ساحل اختصاصی اشاره نمود که گردشگران گرامی می توانند به آسانی به تماشای دریاچه خزر بروند و می توان به دسترسی آسان و سریع به اماکن گردشگری نظیر آب گرم رامسر و کاخ رامسر جنگل های دو هزار و سه هزار اشاره نمود. این متل با پرسنلی مجرب و آموزش دیده و با امکانات رفاهی با افتخار آماده میزبانی از شما میهمانان گرامی می‌باشد.

 

X

Right Click

راست کلیک غیر فعال میباشد